O MNIE

Kilka ciekawostek o mnie 😉

Hej 😀

Jestem Kasia. Na Wattpadzie możecie mnie znaleźć jako Kesi82 😉 Mam 38lat, dwójkę dzieci i pełno pomysłów na nowe książki 😀 Zaczęłam pisać sześć lat temu. W wolnej chwili zajmuje się ogródkiem i ukochanymi różami. Moim ulubionym kolorem jest niebieski, który kojarzy mi się ze spokojem.

Uwielbiam czytać romanse, książki pełne akcji, przygodowe i fantastyczne. Pewnego dnia podczas braku czegokolwiek do czytania, trafiłam na Wattpada. Tam też zaczęła się moja pisarska podróż.

Moim ulubionym książkowym bohaterem jest Gabriel z Piekła Gabriela. Ma w sobie wszystko, co lubię w postaciach książkowych. Mam również swoich autorów, po których pozycje sięgam bardzo chętnie, podczas pisarskiego kaca 😛

Pomysł na książkę, narodził się w mojej głowie, spróbowałam napisać kilka rozdziałów… i Bum powstała książka „Historia Wielkiej Miłości” Kilka lat później i jestem na wydaniu swojej pierwszej książki -> „Wyścig serca”. Mam rozpoczętych kilka powieści, część z nich znajdziecie oczywiście na Wattpadzie 😉 Podczas pisania mam swój rytuał; zakładam słuchawki na uszy, wyciszam myśli i rozpoczynam tworzenie. Dane sceny zależą od rodzaju i tempa muzyki, której słucham podczas pisania.

Przewiń do góry